Çelik İç Kapı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çelik İç Kapı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

İç Çelik kapı alırken dikkat etmemiz gereken birçok unsur bulunmaktadır.

Bunlar :

Kesikler

Evcil hayvan istiyorsanız kesiklere dikkat etmeniz gerekiyor. Hayvan kapısı kesimi için de kullanılan kesimler adlandırılan kesiklere orantılı ve kolay bir şekilde açılan bölmeye   kapının üzerinde ki çizgilerdir. Göze hoş görünsün diye yapılan bu tasarımlar hayvanlar için kapı olarakta kullanılıyor. Fakat kesik olmayan kapılarda genelde hayvan kapısını açmak daha zor bir kıvama geliyor. Sizde hayvan sahiplenmek istiyorsanız bu kesik çizgilerine dikkat edin.

Kaplama

Çelik kapılar, fırça veya püskürtme tabancasıyla rahat şekilde boyama yapılabilir , bu kapılar fabrikadan bir astar ile birlikte gelir. Diğerlerinde, çelik kaplamaya yapıştırılmış ek bir PVC vinil tabakası vardır ve bu kapılara belirli bir görünüm veya renk , tipik olarak damarlı ahşap şekli verir. Daha sonra farklı bir renk seçimi yapabilirsiniz, bu tabakaların boyanmasının kolay olmayan aşamalar şeklinde olduğunu da unutmayalım.

Hava

Çelik kapılar, hava koşullarına karşı dayanıklılık için fiberglas ve ahşap ile yapılmaktadır. Bu nedenle, asıl dikkat etmeniz gereken husus hava sızdırmazlığı , bu sebepten dolayı çelik kapılara bakarken dikkat edin. Hava koşullarına karşı dirençli çelik kapılar tercihleriniz arasında bulunsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbet Aç
Haska Çelik Kapı
Hello
Çelik İç Kapı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler ile ilgili bilgi almak ister misiniz?